SABBALTIC, SAB BALTIC, STOGO DANGA, STOGU DANGOS, STOGAS, SKARDA, SKARDOS
 |   | 
Priedai stogams

Reikmenys

PAPILDOMI REIKMENYS, NAUDOJAMI ĮRENGIANT STOGUS

Reikmenys, naudojami įrengiant stogus, yra elementai, papildantys stogų dangą – tai gaminiai, skirti ventiliacijai ir stogo saugumui. Į jų asortimentą įeina elementai, naudojami stogų dangoms, įrengiamoms iš profiliuotos skardos arba daugsluoksninių plokščių, kai posvyrio kampas yra ≥ 15º. Stogų sistemos elementai gaminami kelių pagrindinių spalvų ir yra pritaikyti prie dangos spalvos.

Stogų sistemos sudedamosios dalys:

 • ventiliacijos elementai
 • stogo saugumo elementai
 • sandarikliai
 • stogų membranos
 • sraigtai, kniedės, padėklai
 • priemonių, skirtų stogų dangos pažeidimams užtaisyti, rinkiniai

VENTILIACIJA

Ventiliacijos kaminėlis

Taisyklingam stogo funkcionavimui būtina užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją. Tam skirti tokie elementai:

 • ventiliacijos kaminėlis
 • redukcinė jungtis
 • izoliuotas įdėklas

Firma „Balex Metal“ siūlo visiškai sukomplektuotus šių gaminių rinkinius, pritaikytus tiek pagal stogo dangos rūšį, tiek pagal jos spalvą. Gali būti tokių spalvų: raudonos, koralų raudonumo, rudos, juodos, grafito, žalios. Medžiaga, iš kurios gaminami ventiliacijos elementai, yra aukštos kokybės vinilo polichloridas.

STOGŲ SAUGUMAS

Tikslas, kuriam naudojami stogų saugumo elementai, yra užkirsti kelią sniego ir ledo nuošliaužoms nuo stogo, kurios gali kelti pavojų žmonėms ir suniokoti latakų sistemą. Be to, jos užtikrina lengvą prieigą prie dūmtraukio, latakų ir kitų stogo įtaisų.

Gaminai, kuriuos galima įsigyti:

 • sniego užtvara
 • kaminkrėčio suolelis
 • kaminkrėčio laiptelis
Užtvara
Suolelis
Laiptelis

Firmos „Balex Metal“ siūlomi stogų saugumo elementai gaminami iš cinkuoto plieno, iš abiejų pusių dažomi tokiomis spalvomis: raudona, ruda, plytų, pilka ir juoda.

SANDARIKLIAI

Sandarikliai yra elementai, būtini stogo vientisumui ir atitinkamai izoliacijai išlaikyti. Tam tikslui siūlomi sandarikliai idealiai pritaikyti prie stogų dangos profiliavimo ir stogų apdailos elementų – šios apdirbimo detalės gaminamos iš putų poliuretano, jos pateikiamos ir kaip savilipės juostos.

Sandariklis – skarda
Sandariklis – sluoksninė plokštė
Sandariklis – trapecinė skarda

STOGO MEMBRANOS

Stogo membranos – tai itin laidūs stogo, dengto skardinėmis čerpėmis, konstrukcijos sluoksniai. Jų užduotis – reguliuoti procesus, susijusius su vandens garų kondensavimusi – dėl naudojamo polipropileno pluošto ir taikomos kelių sluoksnių sujungimo technologijos stogų membranos yra nelaidžios vandeniui, tačiau puikiai praleidžia vandens garus. Jas galima dėtis tiesiog ant šilumos izoliacijos, nebūtina palikti ventiliacijos angų. Membranos atsparios ilgalaikiam UV spindulių ir aukštesnės temperatūros poveikiui, o tolygiai išdėstytos mikroskopinės erdvės garantuoja reikiamų parametrų išlaikymą per visą membranos paviršių.

Stogo membrana

Firma „Balex Metal“ į savo pasiūlymą įtraukė kelių firmų gaminius“, tarp jų ir:

 • Delta – Vent
 • Marma
 • Proctor
 • Dörken
 • Mdm
 • Tyvek

Su detaliu viso asortimento pasiūlymu galima susipažinti firmos „Balex Metal“ skyriuose.

SRAIGTAI, KNIEDĖS, PADĖKLAI

Sraigtai, kniedės ir padėklai – tai reikmenys, būtini taisyklingam visų stogo dangos elementų sumontavimui. Firma „Balex Metal“ savo klientams siūlo montavimo elementus, skirtus visiems į pasiūlymą įtrauktiems gaminiams, be kita ko, skardinėms čerpėms, stogų, latakų ir kitoms sistemoms.

Sraigtai
Kniedės

DAŽŲ, SKIRTŲ PAŽEIDIMAMS UŽTAISYTI, RINKINIAI

Būna taip, kad stogo elementai nežymiai apgadinami netinkamai transportuojant, laikant arba atsiradus problemoms montavimo metu. Tokius smulkius įbrėžimus ar nutrynimus būtina užtaisyti naudojantis tam skirtais rinkiniais. Į tokio rinkinio sudėtį įeina:

Dažai pažeidimams užtaisyti

Set includes:

 • riebalų šalinimo priemonė, naudojama paviršiui nuvalyti prieš dažant
 • dažai pažeidimų užtaisymui, gaminami visų spalvų, pritaikytų pagal mūsų firmos siūlomų skardinių čerpių spalvą
 • teptukas dažams užtepti

 

SKARDOS LANKSTINIAI

Atsižvelgdami į skirtingus mūsų klientų poreikius, dėl kurių turi būti naudojami nestandartiniai gaminiai, siūlome lankstymo paslaugas

 

DIFUZINĖ STOGO PLĖVELĖ
 

Naujos 3 sluoksnių stogo membranos ASPIRA užtikrina tokį svarbų tinkamai viso namo būklei stogo šlaito „kvėpavimą“. Toks stogas „kvėpuoja“ laisvai, išgarindamas šilumos izoliacijos viduje susikaupusią drėgmę, ir yra apsaugotas nuo vandens iš išorės. Membranos „Aspira“ nelaidžios vandeniui, bet labai laidžios garams, o trys polipropileno sluoksniai užtikrina didelį atsparumą tempimui ir plyšimui.

Membranas „ASPIRA Standard“, „ASPIRA Plus“ ir „ASPIRA Max“ galima įrengti po bet kokia stogo danga, jos taip pat yra papildoma šilumos izoliacija, sumažinanti šilumos nuostolius pastate.

Jeigu stogas dengtas skardinėmis čerpėmis, itin rekomenduojame įrengti membraną „ASPIRA Plus“ – tai labai atspari membrana su puikiais laidumo garams parametrais, užtikrinanti reikiamą nuožulnių stogų apsaugą ir vėdinimą.

Esant sunkioms sąlygoms tinka „ASPIRA Max“ – ši membrana dėl savo parametrų priskiriama stogo ekranų klasei. Ji labai laidi garams ir itin atspari ne tiktai mechaninių jėgų veikimui, bet ir UV spinduliams. Pačią atspariausią membraną – „ASPIRA Max“ rekomenduojame naudoti ir esant ištisinei lentų apkalai.

Membranos ASPIRA – tai geriausia alternatyva toliui. Jos veiksmingai apsaugo stogą iki reikiamos dangos įrengimo net iki 4 mėnesių. Kartu užtikrina ir didesnį komfortą, nes neskleidžia nemalonaus dervos medžiagų kvapo saulėtomis dienomis.

„ASPIRA Standard“ – tai aukštos kokybės gaminys už mažą kainą. Šiai membranai būdingi labai geri laidumo garams parametrai ir tinkamas atsparumas.

Įrengus stogo membranas pailginamas stogų šlaitų gyvavimo laikas ir padidinamas pastato apsaugos bei izoliacijos laipsnis. Visos serijos ASPIRA membranos yra 3 sluoksnių.

Techniniai parametrai

Produkt ASPIRA Standard ASPIRA Plus ASPIRA Max
Masė (g/m²) 115 ±10% 135 ±10% 165 ±10%
Sluoksnių skaičius 3 3 3
Atsparumas plėšimui (N / 5 cm), išilgai ≥230 ≥250 ≥310
Atsparumas plėšimui (N / 5 cm), skersai ≥135 ≥170 ≥180
Pailgėjimas plėšiant (%), išilgai ≥60 ≥55 ≥50
Pailgėjimas plėšiant (%), skersai ≥80 ≥80 ≥80
SD - difuziškai lygiaverčio oro sluoksnio storis (m) ≥0,01 ≥0,015 0,02
Laidumas garams MVTR Lyssy (g/m²/24h) >2800 >2700 >2400
Naudojimo temperatūros diapazonas (ºC) od -40 do +120ºC
Atsparumas drėgmei Klasė W3
Stabilizavimas nuo UV spindulių 3 mėnesiai 3 mėnesiai 3 mėnesiai
Standartiniai matmenys, ritinys (m) 1,50 x 50 1,50 x 50 1,50 x 50
Atsparumo ugniai klasė E