SABBALTIC, SAB BALTIC, STOGO DANGA, STOGU DANGOS, STOGAS, SKARDA, SKARDOS
 |   | 
Apie mus » Naujienos, AKCIJA

Kviečiame keisti asbestinius stogus

Kviečiame keisti asbestinius stogus

 

Parama asbestinių stogų dangos keitimui (2019 m.)


Svarbu

Paraiškų priėmimas

Nuo 2019-04-01
Iki 2019-05-31

Prioritetai – skatinti socialinę įtrauktį, skurdo mažinimą ir ekonominę plėtrą kaimo vietovėse.
 
Tikslinė sritis – vietos plėtros kaimo vietovėse skatinimas.
 
Pagal veiklos sritį remiama tokia veikla:
 

kaimo vietovėje esančio gyvenamojo namo, priklausančio fiziniam asmeniui, visos asbestinės stogo dangos pakeitimas

 
Paramos gali kreiptis kaimo gyventojai, kurie yra ne jaunesni kaip 18 metų. Paramos paraišką gali teikti ir tie pareiškėjai, kurie yra nebaigę įgyvendinti projekto pagal kitas KPP priemones, jeigu teisės aktuose nenumatyta kitaip.

 

 

https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/priemoniu-sarasas/parama-asbestiniu-stogu-dangos-keitimui-2019-m/19776

 

 

 

NAUJIENA!!!

 

 

 

TERMOIZOLIACIJA THERMANO 

 

 

 

 

thermano

 

 

2013 01 29–02 01 dienomis vykusioje Lenkijos statybų mugėje BUDMA inauguruotas ženklas THERMANO. BALEX METAL pasiūlyta šiuolaikinė termoizoliacija – tai aukščiausio energetinio efektyvumo produktas ir geriausias prieinamas rinkos sprendimas. Mugėje buvo susidaryta teigiama nuomonė apie naują ir visapusišką izoliaciją „Thermano“ – ir tarp stendą aplankiusių klientų, ir tarp oponentų. Ženklas apdovanotas ACANTHUS AUREUS – kaip stendas, palankus įgyvendinti rinkodaros strategiją.

Produkto ekspozicija kasdien sutraukdavo labai didelį būrį interesantų. Mugės metu „Thermano“ stendą iš viso aplankė apie 6000 dalyvių. Klientai domėjosi sienų, stogų ir grindų apšiltinimu, kuris jau nuo pirmo naudojimo mėnesio sumažina šilumos energijos nuostolius ir užtikrina garantiją mažiausiai 25 metams. Nemaža klientų grupė pasinaudojo mugės akcija „Karštos kainos“ – beveik 10 proc. investicijų procese dalyvaujančių asmenų pakeitė anksčiau pasirinktus sprendimus į „Thermano“ plokštes ir jau mugėje pasirašė susitarimus dėl šio produkto tiekimo. Tai mus labai džiugina ir įrodo, kad šio izoliatoriaus, palyginti su kitais sprendimais, kokybė yra aukštesnė.

 

Sąskaitos sumažėja 40 proc.?
Taip, tai įmanoma.
Izoliatorius geresnis negu putplastis ar vata.
Rinkos naujiena.

 

 

 

skambinti tel:861236100

 

 

http://www.thermano.eu/en/

 

THERMANO AGRO

 

STABILI ŠILUMA IR ATSPARUMAS PELĖSIAMS IR GRYBELIAMS

Pastato apšiltinimas „Thermano Agro“ sistema – tai geriausių ir stabilių šilumos sąlygų užtikrinimas žemės ūkio pastatuose, neatsižvelgiant į orą lauke.

Vasarą „Thermano Agro“ saugo nuo karščių, žiemą rūpinasi šilumos komfortu viduje. Vientisa balta spalva izoliacijos išorėje užtikrina pastato viduje neutralią aplinką.
Be geriausių šilumos izoliavimo parametrų, plokštės pasižymi dideliu atsparumu amoniakui, grybeliams ir pelėsiams, o vabzdžiai, graužikai ir paukščiai nesuka ant jų lizdų ir urvų.

„Thermano“ – tai izoliacinės plokštės su pakeistų savybių poliuretano (poliizocianurato – PIR) užpildu, užtikrinančiu žemiausią šilumos perdavimo koeficientą iš visų plačiai naudojamų pastatų apšiltinimo medžiagų. Senėjimo lambda λ = 0,023 (W/mK) garantuoja itin gerą kiekvieno pastato apšiltinimą, esant beveik dvigubai mažesniam izoliacijos storiui, palyginti su dauguma naudojamų medžiagų.

Gera ūkinio pastato šilumos izoliacija užtikrina:

didesnį gyvulių produktyvumą ir rentabilumą
didžiausiąjį pieningumą ir stabilų gyvulių kūno masės augimą
geriausią pašarų vertės panaudojimą
vasaros sezono metu išvengiama šilumos streso ir su tuo susijusių problemų
mažesnį gyvulių sergamumą
ilgiau galima laikyti žemės ūkio produkciją
nedidelius paros temperatūros svyravimus

 

 

MEDIENOS IMITACINE SKARDA

      

 

 

Dangos su izoliacija

Dangos su izoliacija

Svarbus veiksnys, turintis įtakos žemės ūkio produkcijos rentabilumui, yra pastatų, kuriuose laikomas įvairus inventorius – tvartų, karvidžių, kiaulidžių, vištidžių ir pan., eksploatavimo ir šildymo išlaidos. Kad tokios išlaidos būtų priimtino lygio, ypač žiemą, reikia naudoti sienų ir stogų dangas su tinkama izoliacija.

 

Atsižvelgdami į mūsų klientų lūkesčius siūlome sluoksnines plokštes su putų polistirolo arba poliuretano užpildu. Jos užtikrina ekonomiškumą, pasiekiamą dėl supaprastinto montavimo (užtenka sraigtų suktuvo), jo greitumo (plokštės didelio ploto) ir eksploatavimo išlaidų sumažinimo (labai gera plokščių šiluminė izoliacija).

 

Specialiai pastatams, kuriems taikomi didesni sanitariniai reikalavimai ir kuriuose turi būti leidžiamas kontaktas su maisto produktais, siūlome plokštes su danga iš nerūdijančio plieno arba PVC(F) „food safe". Be kita ko, jos yra kietesnės ir atsparesnės nusitrynimui. Tokias plokštes galima lengvai nuplauti vandeniu su slėgiu naudojant daugelį cheminių ploviklių.

 

Atsiminkite, kad sluoksninės plokštės – tai:

 

 

  • puikios izoliacinės savybės,

  • mažos eksploatavimo išlaidos,

  • galimybė naudoti apkalas, skirtas maisto pramonės objektams, „food safe".