SABBALTIC, SAB BALTIC, STOGO DANGA, STOGU DANGOS, STOGAS, SKARDA, SKARDOS
 |   | 
Paslaugos » Lietaus nuvedimo sistemos

 

 

Plieninė apvali lietaus nuvedimo sistema

 

1. Komponentai:

JB – Latakas
BJ – Latakų jungtis
CU – Latako galinis dangtelis
CJ - Latako laikiklis
CPU - Latako universalus laikiklis
PPC – Latako laikiklio tvirtinimo detalė
KE – Latako išorinis kampas 90˚ / 135 ˚
KI – Latako vidinis kampas 90˚ / 135 ˚
RA – Įlaja
CB – Lietvamzdžio alkūnė
PB – Tarpinis lietvamzdis (Lietvamzdžio jungtis)
BU – Lietvamzdis
BB – Lietvamzdžio laikiklis
RB – Lietvamzdžio trišakis
CE – Lietvamzdžio apatinė alkūnė
EC – Vandens skirstytuvas
PC – Piltuvas
RC – Lietvamzdžio jungtis su drenažo sistema
EJ – Paslėpta latakų sujungimo detalė
PP – Vandens persipylimo apsauga
DEP – Drenažo trapas
CEL – Lanksčioji alkūnė

 

(nauja) Žalia - RAL6020                                                RAL 6020

 

Žaliava:

PRELAQ SSAB DUOMENŲ LAPAS:

1. Plieno lakštas

2. Cinko danga 275 gr/m2

3. Pasyvavimo sluoksnis

4. Pagrindinis sluoksnis

5. Prelaq dažų sluoksnis RWS 35 mikron.

 

Gamybos procese naudojama naujausia įranga, o svarbiausia, aukštos kokybės Prelaq SSAB (Švedija) žaliava - garantuoja aukštos kokybės  produkciją.

 

Matmenys ir pritaikymas

Sistemos galimos dvejais matmenimis: Ø125/87 ir Ø150/100. Ø125 mm skersmens lietaus vandens sistemos yra rekomenduojamos mažiems ir vidutinio dydžio namams, o Ø150 mm lietaus vandens sistemos gali būti naudojamos industriniams pastatams turintiems didelius stogo paviršius.

 

Plieninė lietaus nuvedimo sistema RUUKKI   

 

Pagrindinės lietaus vandens nuvedimo sistemos dalys:

RUUKKI lietvamzdžiai

1. Latako galas

2. Latakas

3. Latako kampai (išorinis ir vidinis)

4. Specialus latako kampas (135°)

5. Latako laikiklis

6. Latako sujungimo apkaba

7. Lietvamzdis

8. Piltuvas

9. Įlaja

10. Lietvamzdžio laikiklis

11. Lietvamzdžio laikiklis

12. Y jungtis

13. Lietvamzdžio jungtis

14. Apatinė alkūnė

15. Viršutinė alkūnė

16. Tinklelis

    
Lietvamzdžiai gaminti iš 0,6 mm storio cinkuotos skardos, iš abiejų pusių padengtos Pural polimeriniu sluoksniu. Galimos trys lietvamzdžių rūšys - dvi apvalios ir viena stačiakampio formos, o taip pat septynių spalvų. Latakai ir vamzdžiai yra standartinių dydžių.

Lietvamzdžių sistemos montavimo instrukcija 

Montuodami lietaus vandens nuvedimo sistemą, vadovaukitės montavimo instrukcija ir joje pateiktais nurodymais. Dėl papildomos informacijos, kreipkitės į mūsų konsultantus. Latakų laikikliai tvirtinami taip, kad slinkdamas nuo stogo sniegas nesulaužytų (nesulankstytų) latakų bei visas nutekantis nuo stogo vanduo patektų į įrengtą stogo lataką. Stogo latako išorinis kraštas turi būti ne žemiau kaip 25 mm nuo stogo plokštumos tęsinio. Laikikliai vienas nuo kito tvirtinami ne
didesniais kaip 900 mm atstumais. Latakų nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 0,280. Latakų galai (dešinysis ir kairysis) tvirtinami kniedėmis prie latako, prieš tai jį nupjovus reikiamo ilgio (pjauti žirklėmis arba diskiniu - juostiniu pjūklu su kietmetalio dantimis) ir sandarinami specialia mastika. Latakų sujungimas vienas su kitu (pratęsimas)  bei sujungimas kampu. Apvalios sistemos latakai sujungiami vienas su kitu panaudojant sujungimo apkabą bei sandarinimo mastika.Kampuotame latake yra kalibratorius, kurio dėka sujungimas atliekamas be apkabos. Sujungimas kampu atliekamas analogiškai, papildomai sutvirtinant sandūrą kniedėmis. Lietvamzdžių tvirtinimas.
Lietvamzdžiai nuo sienos turi būti atitraukti ne mažiau kaip 20 mm. Draudžiama lietvamzdžius įrengti išorės sienų uždarose vagose bei nišose.Atstumas tarp lietvamzdžių turi būti pagrįstas
skaičiavimais. Lietvamzdžiai tarp savęs sujungiami suneriant juos vienas į kitą. Prie sienos  lietvamzdžiai turi būti tvirtinami ne didesniu kaip 2 m intervalu.

  Lietvamzdžiai RUUKKI

 

Plieninė lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO


 

 

Plieninė lietaus vandens nuvedimo sistema FLAMINGO yra vienas iš moderniausių produktų šioje rinkos kategorijoje. Visi sistemos elementai yra naujoviški, daugiafunkciniai ir suderinami tarpusavyje, t.y. sudaro vieningą, apgalvotą visumą. Todėl lietaus nuvedimo sistema FLAMINGO išsiskiria paprastu montavimu ir mažesniu elementų skaičiumi.

 

Geriausia rekomendacija FLAMINGO plieninei nuvedimo sistemai - aukso medalis, įteiktas Poznanės tarptautinės mugės BUDMAT 2010 metu.

 

Lietaus sistema FLAMINGO yra gaminama 10 spalvų, kurios atitinka BUDMAT gaminamų dangų, skirtų stogams ir fasadams, spalvas.

 

Visi lietaus sistemos elementai ir detalės gaminamos iš specialios medžiagos PRELAQ RWS (Rain Water System), tiekiamos Švedijos plieno koncerno "SSAB".

 

Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, moderniausia Europoje įranga ir įdiegti naujoviški bei universalūs konstrukciniai sprendimai užtikrino, kad plieninei lietaus nuvedimo sistemai FLAMINGO suteikiama ilgiausia rinkoje - 30 metų garantija.

 

FLAMINGO lietaus sistemos privalumai:

 

paprastas montavimas, kurį užtikrina universalūs elementai, galintys atlikti keletą funkcijų vienu metu;
aukščiausia gamybos kokybė, pasiekiama naudojant visiškai automatizuotas švediškas ir šveicariškas gamybos linijas;
naujoviškumas, kurį užtikrina specialiai suprojektuoti konstrukciniai sprendimai;
visiems sistemos elementams gaminti naudojamos geriausios kokybės žaliavos (švediška skarda PRELAQ RWS);
sistema yra dviejų dydžių: mažesnio, skirto gyvenamiesiems namams (125/87, 125/100), ir didesnio - pramoniniams, didelio dydžio objektams (150/100);
specialiai sukurta ir įgyvendinta logistikos sprendimų sistema (visi lietaus nuvedimo sistemos elementai gamykloje apvyniojami plėvele ir supakuojami į individualiai suprojektuotas pakuotes);
kompleksiškumas ir galimybė priderinti visą FLAMINGO lietaus nuvedimo sistemą prie BUDMAT siūlomų plieninių stogų ir fasadų dangų;
30 metų garantija, C1-C4 aplinkos klasės FLAMINGO lietaus nuleidimo sistemai (pramonės ir šalia esančios aukšto korozinio agresyvumo aplinkos teritorijose).

 

FLAMINGO Magnelis

FLAMINGO Magnelis - optimaliai ilgai nuo korozijos apsaugota plieninė lietaus nuvedimo sistema. Gamybos proceso metu naudojamas cinko tirpalas su aliuminio ir magnio priedais garantuoja puikias sistemos apsaugines savybes. Palyginti su kitoms lietaus nuvedimo sistemomis, gaminamomis iš cinkuotų skardų, FLAMINGO Magnelis pasižymi patvarumu ir atsparumu korozijai. Magnelio danga užtikrina ilgalaikę skardos apsaugą, o metalo nusitrynimo lygis 3 kartus mažesnis lyginant su cinkuota skarda.
 

FLAMINGO Magnelis lietaus sistemos privalumai:

puikus atsparumas korozijai – iki 10 kartų didesnis nei cinkuoto plieno;
galima naudoti esant padidintos rizikos korozijos veiksniams;
pilka sistemos spalva (patinavimo efektas) idealiai dera prie tradicinės ir šiuolaikinės architektūros pastatų;
yra dviejų dydžių: 125/87 ir 150/100;
naujas latako laikiklis, tvirtinamas prie gegnės, su papildomu užsegimu;
10 metų garantija antikorozinei apsaugai.

 

Metalinė-kvadratinė lietaus nuvedimo sistema "BALEXMETAL"